# 09128000922

موزیک عروسی

موسیقی عروسی فضاسازی غالب لحظات مراسم را برعهده دارد. فضای صوتی حاکم بر عروسی، لحظات مختلف را برای مهمانان و همچنین میزبانان دلپذیر و پر انرژی می کند. داشتن امکانات کافی و تفکر و ایده درباب لحظات و مقاطع مختلف مراسم نیازمند برنامه ریزی و پیش اندیشی درباب موسیقی عروسی است...

 بعد از وسواس همیشگی زوجین بر سر مسئله فیلم و عکس عروسی، گویی برای همه انرژی آن شب اهمیت فراوان دارد. آنچه در مهمانان ایجاد می شود مهمترین چیز است. مردم حق ندارند که در روز خوشی ما خوشحال، باانرژی و راحت نباشند و بخشی از دو مورد اول یعنی شادی و انرژی وابستگی مستقیم دارد به موسیقی در عروسی. موسیقی عروسی بیان کننده سلیقه شما و در عین حال انرژی بخش مهمانان  شماست. به همین دلیل باید از بخش موسیقی و تنوع و قدرت آن مطمئن باشید. موسیقی باید در هماهنگی با قدرت صدای سالن و عوامل فنی، شیوه برگزاری، مراحل مختلف جشن و همچنین خواست شما باشد. موسیقی خوب را بدون هم نوازی با بخش های دیگر تشریفات و مهمان داری و مهمان نوازی نمی توان ایجاد کرد.
موسیقی می تواند تنوع و انواه مختلفی در جایگاه مختلف مراسم پیدا کند. ممکن است یک پیانو در فضای باز با ترنم نرم و دلنشین به طور کلی سطحِ زیبایی و فضاسازی مراسم شما را دگرگون کند و تعالی ببخشد. از دیگر سو در فضای سفره خانه که در فضای باز وجود دارد می توان با استفاده از موسیقی ایرانی فضای مناسب دیگری ایجاد کرد که انتخاب هر یک از اینها به تنوع و دلنشین شدن هر چه بیشتر جشن کمک می کند.
از دیگر سو موسیقی می تواند ارکسترال باشد. برخی از عروس و دامادها دوست دارند بندها و خواننده های مورد علاقه خود را به مراسم بیاورند این گاهی در ذهن آنها به آرزو می ماند اما انجام چنین امری میسر است و احتیاج به مهیا کردن شرایطی دارد که در سورینو وجود دارد. وجود امکانات سطح بالای صوتی و بصری از دیگر امکان های موجود در سورینو است. مهندسی بی نظیر و حرفه ای صدا، امکان نورپردازی مفصل و استفاده از یخ خشک، مه و رقص نور از امکانات ثابت سورینوست که به محیط جشن شکوه و رؤیا می دهد. بسیاری این روزها ترجیح می دهند بجای استفاده از ارکستر از DJ خوبی که قدرت تغییر فضا دارد و می تواند مهمانی را گرم کند استفاده نمایند. این بنا به انتخاب و سلیقه شماست که می تواند با امکانات کم نظیر سورینو ترکیب شود و سنی پر شور و تماشایی و موسیقی خوب و پر انرژی را در فضا جاری سازد.