# 09128000922

شیرینی عروسی

بفرمایید دهانتان را شیرین کنید" در روند پر فراز و نشیب و پر از رسم و رسوم عروسی این جمله فراوان گفته و شنیده می شود. عروسی است و شیرین کردن دهان پس شیرینی عروسی اهمیتی انکارناپذیر دارد...
شیرینی عروسی یکی از پذیرایی های اصلی و خوردنی های دوست داشتنی مراسم است. شیرینی خوب می تواند حال انسان را خوب کند. حتماً برای شما هم زیاد پیش می آید که با پای خود وارد شیرینی فروشی شوید و بیرون رفتنتان دیگر در اراده و اختیار شما نباشد. این خصوصیات شیرینی فروشی خوب است، عطرش شما را رها نمی کند و تصویرش چشم شما را از شوق پر می کند. حالا تصور کنید این خصوصیات درمراسم مورد نظر شما و روی میز مهمانان شما وجود داشته باشد؛ شیرینی های خوشمزه، خوش بو و زیبا.  پس کیفیت و میزان شیرینی عروسی و همچنین توازنش با غذای مفصل و متنوعی که بناست ارائه گردد اهمیت فراوانی دارد و نیاز به انتخاب و چینش حرفه ای دارد.
شیرینی مجلسی عروسی به شدت به سلیقه و سبک عروسی وابسته است. بعضی دوست دارند بر رنگهای عروسی بیفزایند. ماکارون نوعی شرینی فانتزی و متنوع در رنگ است که سبک خاصی به میزها می دهد، شکلی رنگین و رویایی و شاد. اما برخی عاشق شیرینی های سنگین و پر شکوه با طعمهای ماندگارند، این گونه شیرینی ها به وزانت مجلس می افزاید انواع باقلواهای ترکی، عربی و ایرانی درست برای همین منظور کارا آمدند. باقلوای شیرین و درجه یک انتخابی موقرانه برای پذیرایی از مهمانهاست. البته انواع شیرینی در این خلاصه نمی شوند. می توان از شیرینی های تر و خامه ای خوش قیافه و زیبا بهره برد. برند و کیفیت در انتخاب شرینی امری مهم و ضروری است که ما در آن نهایت وسواس را به خرج خواهیم داد.