# 09128000922

شام عروسی

یکی از امکانهایی که در سورینو دارید خود تزئین و شکل ارائه شام عروسی است. این مسئله در اثر گذاری مراسم و قضاوتی که در نهایت از برگزاری آن خواهد شد بسیار مؤثر است. سورینو علاوه بر تنوع غذاها و منوهای مختلف نوع ارائه و تزئین های متنوعی را پیش روی شما قرار می دهد تا بتوانید جزئیات ارائه و سرو غذا را هم خود پیشبینی و کنترل کنید. شام عروسی به طور کلاسیک و روتین و با انتخاب ها و تغییراتی که بنا بر نظر شما در جزئیات اعمال می شود شامل: انواع سالاد ها اعم از اسفناج، سزار، الویه، روسی، تبوله و فتوش می شود. اگر می خواهید مهمانان شما از غذا راضی باشند به این بخش توجه ویژه کنید به خصوص که سالادها با آن تنوع رنگ و طراوتی که سبزیجات در خود دارند قطعاً بار مهمی از تزئین و زیبایی میز شام را بر دوش می کشند.
غذاهای برنجی باب طبع ایرانی های اصیل با برترین کیفیت در سورینو تهیه می شوند. این غذاها همانطور که می دانید شامل باقالی پلو، آلبالو پلو، شیرین پلو، زرشک پلو و خورشهای مرسوم هم کنار برنج خوش عطر و درجه یک ایرانی حضور دارند؛ شکوهِ و عظمتِ فسنجان و طربِ تازه¬ی قرمه سبزی  در کنار متانت و اصالت خوشت قیمه هر سلیقه ای را راضی می کند.
خوراکها از جمله غذاهایی هستند که با شناخت ما از تنوع غذاهای ملل مختلف و تغییری که در ذائقه این زمانی ایرانی ها رخ داده است بخش مهمی از غذای عروسی را تشکیل می دهند. خوراک زبان، بیف استروناگوف/چیکن استروناگوف، چیلیز، سینی سبزیجات بخارپز و... خوراک هایی است که بخش دیگری از میز شام را سرشار خواهد کرد.
کباب ایرانی رسمیت سفره ایرانی است. کوبیده، شیشلیک، برگ، جوجه با درصد و میزان دلخواه و انتخابی به مینیاتور سفره شما اضافه می شود.
اما دنیای غذاهای دریایی همیشه می تواند غریب و وسوسه انگیز باشد. شنیتسل ماهی قزل، شیرماهی، اوزون برون‌(کبابی یا سرخ شده)، میگو پفکی و... انواع  خوراک های خوشمزه دریایی است. بخشی برای خوش ذائقه ها و خوش سلیقه هاست تا به میز شام تنوعی در خور و مجلل ببخشد.
اما غذاهایی هستند که عیش یک عروسی مجلل را تکمیل می کنند و امضای آن می شوند.
بره کباب شده درسته بنا بر تعدادی که مورد نظر شماست ، ماهی سالمون یا شیر که به طور درسته گریل می شود از جمله این امکان های تجملی و پر طمطراق برای شام محسوب می شوند.