# 09128000922

گل عروس

گل آرایی بخش مهم و گسترده ای از تزئین مراسم را تشکیل می دهد. در حقیقت کار تزئینی عروسی بر مبنا و بستر گل آرایی است که ساخته می شود. از اتوموبیل گرفته تا جایگاه عروس و داماد، میزهای مهمانان، سفره عقد، مسیر حرکت عروس و داماد و ... هرجا که بنگرید گل آرایی را می بینید...
گل آرایی خود یک نوع کار هنری است که مدام به روز می شود و شکل های تازه و ایده های جدید به آن اضافه می شود. به روز بودن و آشنا بودن با آخرین مدهای جهانی و خلاقیت و وقت گذاشتن برای شکل ارائه گل آرایی از نکاتی است که با وسواس زیاد در سورینو انجام می گیرد.
گل آرایی بنا به فصل و گل هایی که انتخاب می شود شکل و حتی قیمت متفاوت پیدا می کند. مثلاً استفاده از لیلیوم به عنوان گلی زیبا و گران سنگ می تواند شکلی متفاوت و مجلل به مراسم ببخشد. آنچه مهم است به دلیل طراوتی که گل به مراسم می دهد و تجانسی که با آغاز یک زندگی زیبا دارد، باید با دقت و تخصص انتخاب و چیده شود. گل از آغاز و ورود به مراسم تا انتها و نقاط مختلف جشن نقش اصلی را بازی می کند، نوعی احترام و تأثیرگذاری را در دل خود دارد که منتهی به ایجاد زیبایی و حس بهتر در میزبانان و مهمانان می شود.
 گل آرایی با توجه به حضور غالب و ممتد در مقاطع و موقعیت های مختلف مراسم می تواند  بیانگر سلیقه و شخصیت شما نیز باشد. سادگی در طراحی اما به شکلی فکر شده و هنرمندانه یا پیچیدگی و پری در فضاهایی که نیاز به گل آرایی دارند هر کدام می تواند مماس و ممزوج به سلیقه عروس و داماد در همراهی یک ذهنیت حرفه ای و تخصصی به نتیجه ای درخشان برسد. 
گل آرایی از دیگر سو به سبب حضورش در نقاط مهم از جمله سفره عقد یا جایگاه عروس و داماد، ماشین عروسی و مسیر حرکت زوجین یکی از امور مهم در طراحی صحنه فیلم عروسی شماست. سبک گل آرایی، سبک و فضای تصویری فیلم و عکس عروسی شما را هم شکل می دهد. درست مثل یک اثر کامل هنری و یک مراسم مهم و سرنوشت ساز باید این اجزا در هارمونی و هماهنگی قرار بگیرند و در این میان اهمیت گل آرایی انکار ناپذیر است و مبنای فضای بصری و حسی جشن را شکل می دهد.