# 09128000922

پرسش و پاسخ

 • معیارهای مهم در انتخاب باغ و تشریفات عروسی

    هزینه و قیمت متناسب: درسته که قیمت در انتخابهایمان تاثیر زیادی دارد ولی حتی در مقایسه هم بهتر است موارد یکسان را باهم قیاس کنیم، امکانات و زیبایی و امنیت همه در سطح قیمت ورودی باغها تاثیر گذار است.

  محیط و فضای سالن: فضای سالن باید مدرن و دلنشین باشد. به طوری که مهمانان احساس راحتی داشته باشند. یک فضای باز و بزرگ که جای نشستن، قدم زدن، رقص و شادی و ... را برای مهمانان فراهم کند.

  نورپردازی سالن: زیبایی تالار منوط به آیتمهای مختلفی هست. تزئین سالن با گل های زیبا که در تشریفات سورینو از گل های طبیعی استفاده می شود. از آیتمهای دیگرنورپردازی هست که جلوه زیادی در شکوه جشن عروسی دارد. در تالار سورینو، نورپردازی به شکل هنرمندانه ای توسط تکنولوژی برتر وبرنامه ریزی دیجیتالی انجام می شود.

  داشتن پارکینگ: یکی از موارد ضروری برای تمامی تالارهای عروسی، داشتن پارکینگ اختصاصی است. بطوری که تمامی مهمانان بتوانند به راحتی خودروی خود را در پارکینگ قرار داده و هیچ نگرانی از بابت آسیب یا سرقت خودرو نداشته باشند.جای پارکینگ نزدیک سالن باشد تا میهمانان مخصوصا خانمها با پاشنه بلند نیازی به طی مسافت طولانی نباشند.
  داشتن جایگاه زیبا برای عروس و داماد: جایگاه عروس و داماد همیشه متفاوت از سایر قسمت های سالن است و این تفاوت باید به شکل هنرمندانه ای نمودار باشد. در تالار های سطح بالا، اصولا جایگاه عروس و داماد بوسیله گل، نورپردازی، پرده های حریر و ساتن، مبلمان های لوکس، لوستر و ... تزئین می شود. همچنین جایگاه عروس و داماد در مکانی بالاتر از سطح سالن قرار می گیرد. به طوری که عروس و داماد می توانند به تمام سالن اشراف داشته باشند همینطور همه بتوانند آنها را ببینند. .

  سرویس دهی منظم و دقیق پرسنل: پذیرایی دقیق و منظم از مهمانان یکی از مهمترین ویژگی های یک تشریفات به شمار می رود.وظایف به تک وظیفه و زون بندی تقسیم بندی میشود تا چیزی از قلم نیفتاد. ضمن اینکه برطرف کردن نیازهای مهمانان در اولویت است. خوشرویی و تعاملات سنجیده با مهمانان از مهمترین خصیصه های پرسنل یک سالن خوب به شمار می رود. .
  داشتن اتاق پرو لباس بزرگ: وجود اتاق پرو برای سالن های خدمات عروسی ضرورت دارد. مهمانان در بدو ورود به سالن قصد تعویض لباس خود را دارند. بنابراین باید مکان مجزا و امن  وجود داشته باشد تا بتوانند براحتی خود را برای حضور در جشن حاضر کنند.

  فضای عقد زیبا و به روز: مراسم عقد از مهمترین بخشهای یک عروسی ایرانی به حساب می آید.هرچند امروزه این مراسم جنبه تشریفاتی دارد و عروس داماد معمولا قبل از مراسم در دفاتر عقد، مراسم رسمی عقدکنان را بجا می آورند ولی بیشترین عکسها و فیلمها در این مرحله از عروس داماد و میهمانان گرفته میشود.

 • چرا سورینو رابه عنوان تشریفات عروسی خود انتخاب کنیم ؟

  تشریفات سورینو درصدد ایجاد  انقلابی در صنعت تشریفات هست، امروزه مراسمهای عروسی تقریبا مشابه وتنها تفاوت آنها در حجم گل و انتخاب نوع غذاهای لاکچری می باشد. ولی سورینو با توجه به روحیه شما و علایق شما رویای شما را کشف کرده و بسته به آخرین ترندهای روز دنیا مراسم شما رو دیزاین می کند. انتخاب تم عروسی و استایل عروسی بیانگر استایل عروس و داماد می باشد.

 • آیا در باغ سورینو امکان استفاده از فضای باز جهت سرو شام در فصل سرد وجود دارد ؟

  بله، با مجهز کردن سیستم گرمایشی امکان چیدن میزشام در فضای باز وجود دارد.


 • آیا در باغ سورینودر فصول سرد امکان استفاده از فضای بیرون تالارعروسی برای برگزاری مراسم عقد وجود دارد ؟

  بله، امکان چیدمان سفره عقد در فضای زیر پرگولار با تجهیز کردن سیستم گرمایشی مکان، امکان پذیر است.

 • پذیرایی قبل از شام شامل چه مواردی است ؟

  پذیرایی قبل از شام، از آبمیوه طبیعی و انواع کوکتل ها به عنوان نوشیدنی خوشامد گویی (Welcomedrink) شروع شده و با سرو میوه به صورت کوکتل شده یا درسته، شیرینی عروسی و انواع فینگرفود گرم و سرد بسته به انتخاب عروس داماد ادامه می یابد.گاهی به انتخاب عروس داماد، میز بار از انواع مزه ها بسیار آراسته و شیک چیده شده و میهمانان به صورت سلف سرویس از آن بهره می برند.

 • تشریفات سورینو چقدر تجربه در برگزاری مراسم دارد؟

  تجربه 25 ساله پشتوانه سورینو در اجرای مراسم عروسی می باشد.

 • آیا امکان " عدم " استفاده از سفره خانه در مراسم عروسی وجود دارد ؟

  بله، انتخاب با عروس داماد است معمولا در مراسم خلوت تر زیر 150 نفر پیشنهاد میشود برای جلوگیری از پراکندگی میهمانان از سفره خونه استفاده نشود ویا ساعت استفاده محدود شود.مثلا 21_18 که هنوز مراسم عروسی و رقص شروع نشده است.وگرنه عده ای در سفره خانه اجتماع کرده و مشغول صحبت و قلیون شده و پیست رقص خالی می ماند.

 • فرق دیجی با بند (گروه موسیقی) چیست ؟

  در انتخاب موزیک عروسی معمولا از تشریفات راجع به تفاوت دیجی و بند پرسیده میشود، براستی فرقش چیه؟ به نظر من عزیزان باید قبل مراسم عروسی یا مراسم نامزدی ببینن که واقعا دیجی میخوان یا بند کامل موزیک چون دو مقوله کاملا جداست. دیجی فقط پلی بکه و همه چیز برمیگرده به شومنی و طریقه صحیح تغییر دادن و انتخاب موزیک ها . اما بند یه چیزیه که آهنگ رو با سبک  متفاوتی که مختص خودشون هست تغییر داده می شود. مثلا طرف بجای ساکسیفون از ویولون استفاده کرده و جالب هم شده.
  بند خیلی مساله ساز نیست و کارشون مشخصه، مشکل اصلی در انتخاب دیجی عروسی و کمبود اطلاعات در این زمینه هست. هنوز برای اکثر افراد این قابل لمس نیست که کار دیجی چیست و چه عواملی باعث برتری دیجی بر سایر دیجی ها می شود.سلیقه دیجی ها در انتخاب اصل آهنگ و همچنین سلیق آنها در تغییر آهنگ، انتخاب برنامه جهت اجرا در چه سطحی، خیلی تعیین کننده می تونه باشه
 • قیمت منوی پایه تشریفات سورینو چقدر است ؟

  این سوالی بود که معمولا تو دایرکت اینستاگرام از تشریفات سوال میشود. ولی بهتره اینو بدونین که این عدد ملاک سنجش نیست چرا که حتی اگر تشریفات هر عددی رو پایه اعلام کند با سرویسهای مختلفی که هر تشریفاتی برای خودش در نظر می گیرد و شامل یک مواردی می شود یا نمی شود میتواند در اعلام این عدد موثر است و وقتی به مرحله قرارداد میرسد همه چیز تغییر می کند. پس پشت تلفن یا دایرکت با این عدد تشریفات را ارزیابی نکنید. وقت بذارید و تشریف ببرید سر میز مذاکره و پرزنت سرویسهای تشریفات، تا همه چیز برای شما روشن شود.

 • آیا تشریفات سورینو صرفا در باغ سورینو مراسم برگزار می کند ؟

  تشریفات سورینو علاوه بر باغ مجلل اختصاصی سورینو در باغ یا عمارت اختصاصی شما نیز مراسم برگزار می کند.

 • چه مواردی شامل تشریفات عروسی نمی شود ؟

  موزیک عروسی (دیجی) و فیلمبرداری عروسی و عکاسی عروسی و سفره عقد شامل خدمات مجالس عروسی نمی شود ولی تشریفات عروسی سورینو علاوه بر انواع موزیک عروسی، دیجی، فیلم عروسی و عکس عروسی، مواردی از قبیل جواهر عروسی، میکاپ آرتیست عروس و مزون عروس، لباس عروس، کفش عروس، کت و شلوار دامادی و کفش داماد را نیز طی تفاهم نامه کوبرندیگی که با تاپ ترین برندهای عروس دارد، معرفی می کند.


 • آیا تم عروسی با استایل عروسی فرق دارد ؟

  ولی استایل عروسی ریشه ای تر از ظواهر هست و قانونمند و طی چارچوب می باشد.مثلا استایل کلاسیک (تم اسکارلت)، استایل بوهو(تم روستیک)، استایل کلاسیک(تم فیروزه ای)

  درآینده در رابطه با استایل عروسی و تم عروسی مقالات بیشتری خواهیم داشت.

  البته که تم عروسی با استایل عروسی متفاوت هست، همه تم های عروسی برای همه استایلهای عروسی کاربرد دارد.تم عروسی تمرکزش روی هویت بصری از کارت و گیفت عروسی گرفته تا رومیزی و دستمال سفره و گل آرایی و نوع چیدمان و کیک از یک الگوی واحد پیروی می کند.مثلا تم پاییزی(Seasonal theme)، تم فیروزه ای(Colored theme)، تم آلت موسیقی(Instrumental theme)، تم سیندرلا(Entertainment Theme)ا

 • تشریفات سورینو چگونه استایل عروسی متناسب با فرد را تشخیص می دهد ؟

  عروس و داماد ها روحیات و سلایق همچنین انتخابهای متفاوتی دارند، جلسه مشاوره ای برگزار میشود و طی جلسه با سوالات حرفه ای و جهت دار استایل عروسی پیشنهاد میشود البته که نظرات عروس و داماد مهم و هر قسمت قابل تغییر می باشد. و ترکیب سبک های عروسی براساس تم عروسی مشخص امکان پذیر می باشد.

 • منظور تشریفات سورینو از کشف رویای شما چیست ؟

  بیشتر عروس خانمها از دوران کودکی رویای عروس شدن دارند ولی فکر نمی کنند که رویای آنها قابل اجرا باشد تشریفات سورینو سعی در کشف رویای شما و طراحی مراسم عروسی بر اساس آن رویا دارد.خیلی از عروس خانمها از کودکی با دیدن سیندرلا همیشه خودشونو در لباس سیندرلا و کالسکه سیندرلا تصور می کنند خوب چرا الان که شاهزاده اونها را انتخاب کرده خودشون سیندرلای قصه خودشون نباشند ؟

 • آیا امکان برگزاری صرفا مراسم عقد در باغ سورینو وجود دارد؟

  بله 
 • آیا امکان استفاده از باغ سورینو جهت عکاسی فرمالیته وجود دارد ؟

  بله با هماهنگی عوامل امکان پذیر است.

 • امکانات منحصر به فرد باغ تالار سورینو چیست ؟

  باغ سورینو امکاناتی دارد که علاوه بر مراسم عروسی امکان برگزاری انواع ایونت های تجاری، رونمایی و جشنهای سالانه مجموعه ها با ظرفیت حتی بیش از 2000نفر را داراست. باغ تالار اختصاصی سورینو دارای فضای مشجر32000مترمربع که دست طراح عروسی را برای انواع دیزاین عروسی باز گذاشته و تالاری با فضای 2500مترمربع با یک نیم طبقه مجزا که علاوه بر زیبایی پله های طرفین میتواند استفاده های متعدد از جمله میهمانانی که تمایلی به نشستن در فضای سایر میهمانان برای رقص ندارند یا مراسم عقد در فصول سرد و یا فضای مهد کودک برای نگهداری و سرگرمی کودکان، داشته باشد.

  دارای فضای وسیع برای شام مجزا که در فصول سرد برای سرو شام استفاده میشود.

  دارای آشپزخانه های صنعتی بزرگ

  سیستم نور و صدای مدرن با آخرین تکنولوژی روز

  سیستم سرمایش و گرمایش مناسب

  اتاق پرو یا رختکن  بسیار شیک با کمدهای قفل دار و امن و پرسنل مختص به راهنمایی در این قسمت

  سفره خانه سنتی با فضایی بزرگ با سرو انواع چای و دمنوش و قلیان

  برکه ای با دیزاین منحصر به فرد جهت مراسم برش کیک و آرک جهت گل آرایی یا آتش بازی با شکوه

  فضاهای متعدد برای سفره عقد و چیدمان صندلی های مراسم عقدکنان


 • چه مواردی شامل خدمات مجالس در تشریفات عروسی میشود؟

  خدمات مجالس شامل مشاوره رایگان جهت تعیین تم عروسی و استایل عروسی، سفره عقد، پذیرایی قبل از شام (آبمیوه و میوه و شیرینی و فینگرفود)، شام (دسر و سالاد و نوشیدنی) ،مهماندار به ازای هر 10 نفر، معرفی دیجی یا بند یا هر گروه موسیقی دیگر، انواع گل آرایی و شمع آرایی و دکوراسیون و آتش بازی حرفه ای می باشد.

  در سایر موارد مرتبط با خدمات عروسی تشریفات سورینو با تاپ ترین برندهای عروسی کوبرندینگ دارد یعنی شما می توانید با استفاده از این برندها از تخفیف خوبی بهره مند شوید.خدمات عروسی شامل جواهرعروس، لباس عروس،کفش عروس، لوازم آرایش عروس،ناخن عروس، میکاپ عروس ، دسته گل عروس، ماشین عروس، کالسکه عروس، تاج عروس، گل عروس، فیلمبرداری عروس، عکاسی عروسی، موزیک عروسی،لباس داماد یا کت و شلوار دامادی و کفش داماد شامل معرفی از طرف تشریفات عروسی سورینو و تخفیف ویژه می شوند.


 • آیا امکان برگزاری سایر مراسم (ایونت تجاری،نامزدی،تولد،عقدکنان)در باغ سورینو وجود دارد؟

  بله، امکان برگزاری سایر مراسم وجود دارد.

 • منظور از باغ اختصاصی عروسی چیست ؟

  همه عروس دامادها تمایل به داشتن مراسمی خاص و یونیک دارند.باغ سورینو باغ اختصاصی عروسی است یعنی صرفا تشریفات سورینو در این باغ می تواند عروسی برگزار کند.

فرم ارسال سوال

 • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: